Apie mus

Rainbowcups misija

 

teikti kokybiškus firminius popierinius puodelius už prieinamą kainą.

 

Yra daugybė priežasčių, kodėl prekės ženklo kūrimas yra svarbus. Pirma, firminiai popieriniai puodeliai gali padėti sukurti profesionalų jūsų įmonės įvaizdį. Jie taip pat gali padėti reklamuoti jūsų prekės ženklą ir didinti jo žinomumą. Be to, firminiai popieriniai puodeliai gali padėti ugdyti klientų lojalumą ir kurti nuolatinius klientus. Galiausiai, firminiai popieriniai puodeliai gali padėti padidinti pardavimus ir paskatinti naujų klientų pritraukimą. Visi šie veiksniai kartu lemia, kad prekės ženklo kūrimas yra esminė bet kurio verslo plano dalis. Dėl daugybės privalumų nesunku suprasti, kodėl prekės ženklo kūrimas yra tokia svarbi sėkmingo verslo pradžios ir vykdymo dalis, ir norime, kad tai galėtumėte padaryti už prieinamą kainą.

Rainbowcups pasiekimai firminių popierinių puodelių gamyboje

Ilgametė patirtis

Šalys

Patenkinti klientai

Grafinis dizainas

Rainbowcups istorija

Buvome įkurti 2006 m., bet tik 2013 m. mūsų meilė puodeliams virto prekės ženklu rainbowcups.

Iš pradžių rainbowcups buvo siūlomi firminiai popieriniai puodeliai su individualia spauda. Juos buvo galima įsigyti trijų kategorijų – viengubų sienelių popierinių puodelių, dvigubų sienelių popierinių puodelių ir šilumą geriausiai išlaikančių terminių popierinių puodelių. Dar labiau išplėtėme savo pasiūlą, įtraukdami pagal užsakymą atspausdintus ledų puodelius, PET plastikinius puodelius su logotipu ir priedus, tokius kaip kavos dangteliai, kavos maišytuvai ir atspausdintas atspausdintas cukrus.

Nuo pat rainbowcups veiklos pradžios žinojome, kad norime, kad mūsų aukštos kokybės pagal užsakymą atspausdinti puodeliai ir priedai padėtų kurti prekių ženklus klientams iš visos Europos. Todėl 2014 m. išplėtėme savo verslą į visą Europos Sąjungą ir susijusias šalis, pavyzdžiui, Norvegiją.

Dinamiška rainbowcups prekės ženklo plėtra paskatino 2015 m. atidaryti savo profesionalų logistikos centrą, iš kurio siunčiame savo gaminius. Tai gerokai pagerino mūsų paslaugas ir klientų pasitenkinimą, todėl 2017 m. sulaukėme 1000 klientų.

2018 m. dar viena priežastis džiaugtis buvo ta, kad rainbowcups produktai pasirodė 29 šalyse 3 žemynuose. Mums tai ypač svarbu, nes tai rodo, kad rainbowcups yra patikimas klientų partneris visame pasaulyje.

2019 m., siekdami patenkinti aplinkosaugos ir klientų poreikius, savo gaminių asortimentą papildėme biologiškai skaidžiais puodeliais ir PLA dangteliais.

2022 m., kad geriau atitiktų SUP direktyvos reikalavimus, vietoj PLA sluoksnio savo biologiškai skaidžiame popieriniame puodelyje įdiegėme vandens pagrindo dangą, kuri yra dar draugiškesnė aplinkai.

Įmonė

Prekės ženklas rainbowcups priklauso:
WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varšuva
Lenkija

Registracijos duomenys

PVM EU PL5222831655
KRS 0000265037
REGINYS 140725329
BDO 000347398
Centrinė stotelė DE3610909103888
Akcinis kapitalas 150 000,00 PLN

Logistikos ir gamybos centras

Grąžinti arba atsiimti užsakymus galima tik iš anksto susitarus.

rainbowcups (Loxxess sandėlis)
Kwietniowa 36 gatvė
05-090 Wypędy, Lenkija

Įmonės pašto adresas

Prekės ženklas rainbowcups priklauso bendrovei WirelessCom Sp. z o.o. Toliau nurodytas adresas skirtas tik siuntimui.

WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varšuva, Lenkija

Ar norite jaustis saugūs? Patikrinkite mus!

Žemiau rasite visus registrus, kuriuose galite patikrinti mūsų duomenis internetu:

Europos mokesčių mokėtojo kodas

PVM ES: PL5222831655

PASPAUDĘ ČIA – Europos Komisijos svetainė. Valstybės narės suteikto PVM mokėtojo kodo galiojimą galite patikrinti pasirinkę atitinkamą šalį iš sąrašo ir įvedę norimą patikrinti kodą.

Mokesčių mokėtojo kodas

NIP: PL5222831655

PASPAUDĘ ČIA rasite Europos Komisijos interneto svetainę, kurioje patikrinama, ar teisingai nurodyta numerio sintaksė. Įveskite NIP numerį be “PL” priekyje.

Nacionalinis teismų registras

KRS: 0000265037

PASPAUDĘ ČIA – Teisingumo ministerijos svetainė. Tai svarbiausias Lenkijos įmonių registras. Čia rasite visus duomenis apie mus. Norėdami tai padaryti, pažymėkite “Entrepreneurs” (arba “Przedsiębiorcy”) ir įveskite KRS numerį.

Ūkio subjekto identifikavimo ir registracijos numeris

EORI: PL522283165500000

PASPAUDĘ ČIA – Europos Komisijos svetainė. Ji tikrina, ar esame registruoti eksportuoti už ES ribų. Tai naudinga, pvz., eksportuojant į Norvegiją, Šveicariją ar Didžiąją Britaniją. Tiesiog įveskite EORI numerį.

Statistinis komercinės registracijos numeris

REG. KODAS: 140725329

PASPAUDĘ ČIA – Centrinės statistikos tarnybos, kurioje saugomi visi registro duomenys, interneto svetainė. Norėdami juos patikrinti, įveskite REGON numerį ir spustelėkite “ieškoti”.

Šios svetainės SSL sertifikatas

PASPAUDĘ ČIA – tarptautinė svetainė, kurioje nurodoma, kam priklauso ši svetainė. Tai reiškia, kad tai yra mūsų svetainė ir niekas už mus neapsimetinėja. Svetainės tapatybės užtikrinimo garantija yra 1 000 000 USD.