DUK apie pasirinktinius popierinius kavos puodelius

Firminiai popieriniai kavos puodeliai DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius – kaina, dizainas, gamyba, sauga ir poveikis aplinkai.

Spausdintų popierinių puodelių kaina

Kiek kainuoja popieriniai puodeliai?

Kaina priklauso nuo: kiekio (kuo daugiau, tuo pigiau už vieną vienetą), popierinio puodelio talpos ir tipo, ar jis biologiškai skaidus, ar ne, kas rengia grafinį dizainą ir pristatymo šalies. Daugiau galite sužinoti https://www.rainbowcups.eu/customized-paper-cups-faq/ svetainėje.

Kiek kainuoja popieriniai puodeliai?

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Geriausia, jei tiesiog atsisiųsite visą katalogą ir firminių popierinių puodelių kainoraštį viename pdf faile iš svetainės https://www.rainbowcups.eu#offer ir patikrinsite patys.

Kodėl popieriniai puodeliai tokie brangūs?

Individualūs popieriniai puodeliai yra brangesni, nes kiekvienai užsakytai puodelių partijai popierius turi būti specialiai atspausdintas, turi būti pagamintas atskiras spausdinimo klišių rinkinys, be to, jei spausdinama nedideliais kiekiais, naudojama brangesnė spausdinimo technika, nei naudojama spausdinant dideliais kiekiais. Jei norite pigiau nusipirkti pritaikytų popierinių puodelių, galite tai padaryti tiesiogiai adresu www.rainbowcups.eu.

Kiek kainuoja popierinio puodelio gamyba?

Popierinio puodelio kaina priklauso nuo užsakyto kiekio, puodelio dydžio ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Pavyzdžiui, biologiškai skaidaus popieriaus puodeliai yra šiek tiek brangesni. Tinklalapyje www.rainbowcups.eu vienos sienelės firminio popierinio puodelio kaina gali būti vos 0,05 EUR už vienetą. Geriausia atsisiųsti katalogą ir pritaikytų popierinių puodelių kainoraštį viename pdf faile iš www.rainbowcups.eu#offer ir patikrinti.

Kur įsigyti popierinių puodelių?

Jei norite įsigyti pagal užsakymą atspausdintų popierinių puodelių, galite kreiptis į reklamos agentūrą, didmenininką, prekiaujantį vienkartinėmis pakuotėmis, arba už mažesnę kainą galite juos įsigyti tiesiogiai www.rainbowcups.eu.

Kur įsigyti popierinių puodelių su dangteliais?

Pigiausia jas pirkti internetu, pavyzdžiui, www.rainbowcups.eu, tačiau taip pat galite kreiptis į reklamos ar renginių agentūrą arba vienkartinių pakuočių didmenininką.

Kur įsigyti popierinių kavos puodelių?

Jei norite įsigyti nestandartinių popierinių puodelių, galite juos įsigyti iš didmeninės vienkartinių pakuočių prekybos įmonės, reklamos agentūros arba tiesiogiai www.rainbowcups.eu už mažesnę kainą.

Kas gamina popierinius puodelius?

Bendrovė “Rainbowcups” gamina kokybiškus popierinius puodelius, taip pat spausdintus cukraus ir plastikinius puodelius su logotipu, atitinkančius ES standartus, ir tiekia juos klientams visoje Europoje. Jų galite įsigyti internete adresu www.rainbowcups.eu.

Kas spausdina popierinius puodelius?

Kad ant popierinių puodelių būtų galima išlikti kokybiškai atspausdintiems, jie turi būti gaminami iš iš anksto atspausdinto popieriaus. Tokių puodelių galite nusipirkti, pavyzdžiui, www.rainbowcups.eu. Naudojant kitus spausdinimo būdus, pavyzdžiui, tamponinę spaudą ant paruoštų puodelių, neišvengiama spalvų kaitos ir iškraipymų.

Ar popieriniai, ar plastikiniai puodeliai pigesni?

Anksčiau plastikiniai puodeliai buvo pigesni, tačiau dėl ES teisės aktų, kuriais siekiama tvarumo, plastikinių puodelių perdirbimo išlaidos yra daug didesnės nei ekologiškų popierinių puodelių su vandens barjeru. Kai kurios ES šalys netgi uždraudė plastikinių puodelių naudojimą arba įvedė papildomus mokesčius.

Ar popieriniai puodeliai pigesni už plastikinius?

Kai kurie pritaikyti popieriniai puodeliai yra pigesni už pritaikytus plastikinius puodelius ir atvirkščiai. Tai priklauso nuo popierinių puodelių tipo, ar jie yra biologiškai skaidūs, ar ne, tas pats pasakytina ir apie plastikinius puodelius, jei jie pagaminti iš PET, rPET ar augalinės kilmės biologiškai skaidaus PLA.

Pasirinktinis popierinių puodelių dizainas

Kaip kurti popierinius puodelius?

Niekada anksčiau to nedariusiam grafikos dizaineriui gali būti sudėtinga kurti pritaikytus popierinius puodelius. Perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip kurti firminį popierinį puodelį ir ko reikėtų vengti, kai tai darote https://www.rainbowcups.eu/how-to-design-branded-paper-cup/.

Kodėl verta naudoti popierinius kavos puodelius?

Pagal užsakymą atspausdinti popieriniai kavos puodeliai greitai tampa populiariu prekės ženklo kūrimo būdu. Jie yra nebrangūs, juos paprasta pagaminti, o įmonės, pavyzdžiui, www.rainbowcups.eu, gali pritaikyti logotipus ar pranešimus. Firminiai popieriniai puodeliai taip pat gali būti biologiškai skaidūs, todėl jie yra ekologiški ir ekonomiški.

Kam naudojami popieriniai puodeliai?

Firminiai popieriniai puodeliai yra pagrindinis kavos išsinešimui verslo elementas. Jie dažnai naudojami kavai laikyti biure ir puikiai tinka, kai norite mėgautis mėgstama kava su savimi. Tinkinti popieriniai puodeliai, pagaminti www.rainbowcups.eu, taip pat gali būti naudojami jūsų įmonei ar prekės ženklui reklamuoti. Keletas kitų idėjų, kurių galite pasisemti iš https://www.rainbowcups.eu/portfolio/.

Kaip ženklinate kavos puodelį?

Žmonės gali būti labiau linkę pirkti iš atpažįstamo prekės ženklo. Todėl labai svarbu, kad jūsų prekės ženklas būtų gerbiamas ir išskirtinis. Vienas iš būdų tai padaryti – sukurti nestandartinius popierinius puodelius kavos gėrimams. Kaip tai padaryti, galite sužinoti adresu https://www.rainbowcups.eu/how-to-design-branded-paper-cup/.

Kokie yra geriausi popieriniai kavos puodeliai?

Nėra vieno geriausio popierinio puodelio visiems poreikiams. Vienos sienelės popierinius puodelius geriau naudoti vandeniui, o dvigubos sienelės popieriniai puodeliai dėl geresnės šilumos izoliacijos paprastai geriau tinka karštiems gėrimams, pavyzdžiui, kavai ar arbatai. Visą popierinių puodelių tipų palyginimą rasite pdf kataloge, kurį galite atsisiųsti iš https://www.rainbowcups.eu/#offer.

Spausdintų popierinių puodelių gamyba

Iš kokio popieriaus gaminami puodeliai?

Gaminant firminius popierinius puodelius naudojamas vandeniui atsparus popierius, kurio viduje yra labai plonas vandeniui atsparus sluoksnis. Tai gali būti polietilenas (PE), polilacto rūgštis (PLA) arba įvairios vandens pagrindu pagamintos dangos, kurios laikomos ekologiškiausiomis ir naudojamos rainbowcups gaminamuose biologiškai skaidžiuose popieriniuose puodeliuose.

Kuo dengiami popieriniai puodeliai?

Firminiai popieriniai puodeliai gaminami iš padengto popieriaus, kuris nepraleidžia skysčių. Galimos šios dangos: PE, PLA, o pastaruoju metu – įvairios vandens pagrindo dangos, kurios laikomos ekologiškiausiomis ir kurias savo ekologiškuose popieriniuose puodeliuose naudoja ” rainbowcups”.

Kuo išklojami popieriniai kavos puodeliai?

Popieriniai puodeliai padengiami plonu (0,015 mm) PE (polietileno) arba PLA (polilacto rūgšties) sluoksniu arba įvairiomis vandens pagrindo dangomis, kurios laikomos ekologiškiausiomis ir naudojamos ” rainbow cups” gaminamuose biologiškai skaidžiuose popieriniuose puodeliuose.

Kiek telpa popieriniuose puodeliuose?

Vaivorykštiniai puodeliai pritaikyti popieriniai puodeliai 15 minučių išlaiko 95 laipsnių Celsijaus karščio vandenį. Tai rinkos standartas, nes jis priklauso nuo popieriaus specifikacijos, tačiau paprastai atspausdinti popieriniai puodeliai laikosi daug ilgiau.

Kaip popieriniai puodeliai sulaiko vandenį?

Firminiai popieriniai puodeliai sulaiko vandenį dėl vandeniui atsparaus popieriaus su labai plonu vandeniui atspariu sluoksniu viduje. Pradžioje tai buvo vaškas, kuris dabar nebenaudojamas. Šiuo metu tai gali būti polietilenas (PE), polilacto rūgštis (PLA) arba įvairios vandens pagrindo dangos, kurios laikomos ekologiškiausiomis ir naudojamos vaivorykštės puodeliuose gaminamuose biologiškai skaidžiuose popieriniuose puodeliuose.

Kaip veikia popieriniai puodeliai?

Individualiai pritaikyti popieriniai puodeliai gaminami iš popieriaus, kurio viena pusė padengta vandens pagrindo barjeru. Priklausomai nuo šios kliūties tipo, popieriniai puodeliai gali būti ekologiški arba ne. Geriausius firminių puodelių pasiūlymus rasite www.rainbowcups.eu.

Kaip gaminami popieriniai puodeliai?

Firminiai popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Iš pradžių popierius atspausdinamas, tada supjaustomas ir galiausiai suformuojamas atspausdintas popierinis puodelis. Jų galite įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu.

Kaip gaminami popieriniai puodeliai?

Individualiai pritaikyti popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus, kuris prieš formuojant popierinį puodelį turi būti atspausdintas. Pigiausiai jų galite nusipirkti adresu www.rainbowcups.eu.

Kaip gaminami popieriniai kavos puodeliai?

Pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai gaminami iš vandens nepraleidžiančio popieriaus. Pirmiausia toks popierius turi būti atspausdintas, tada formuojamas popierinis puodelis. Jų galite pigiai nusipirkti svetainėje www.rainbowcups.eu.

Kaip pagaminti pritaikytus popierinius puodelius?

Pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai gaminami iš vandens nepraleidžiančio popieriaus. Prieš formuojant popierinį puodelį pirmiausia reikia atspausdinti popierių. Cutomised popierinius puodelius galite pigiai įsigyti www.rainbowcups.eu.

Kaip pasigaminti popierinius kavos puodelius?

Firminiai popieriniai kavos puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Pirmiausia ant popieriaus atspausdinamas kliento piešinys arba logotipas, tada popierinis puodelis formuojamas. Popieriniai kavos puodeliai, kuriuos rasite www.rainbowcups.eu.

Kaip gaminti popierinius puodelius?

Individualūs popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Iš pradžių ant popieriaus atspausdinamas kliento atspaudas, tada popierinių puodelių formavimo mašina suformuoja puodelį. Pigiausius nestandartinius popierinius puodelius rasite www.rainbowcups.eu.

Kaip gaminami popieriniai puodeliai?

Firminiai popieriniai puodeliai gaminami iš vandens nepraleidžiančio popieriaus. Prieš formuojant popierinį puodelį, popierius turi būti atspausdintas. Pigiausi firminiai popieriniai puodeliai, kuriuos galite rasti www.rainbowcups.eu.

Kaip spausdinti popierinius puodelius?

Pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Iš pradžių ant popieriaus atspausdinamas kliento piešinys, o tada popieriniai puodeliai formuojami. Pigiausius pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius rasite www.rainbowcups.eu.

Kaip pasigaminti spausdintus popierinius puodelius?

Individualiai pritaikyti popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Iš pradžių toks popierius turi būti atspausdintas, o tada formuojamas popierinis puodelis. Pigiausi pritaikyti popieriniai puodeliai, kuriuos galite rasti www.rainbowcups.eu.

Kaip pagaminti vienkartinius popierinius puodelius?

Firminiai popieriniai puodeliai gaminami iš vandeniui atsparaus popieriaus. Iš pradžių ant tokio popieriaus atspausdinamas kliento logotipas, o tada formuojamas popierinis puodelis. Pigiausi vienkartiniai popieriniai puodeliai, kuriuos rasite www.rainbowcups.eu.

Pasirinktinai atspausdintų popierinių puodelių sauga

Ar popieriniai puodeliai yra saugūs?

Taip. Pagal Europos Sąjungos taisykles visos maisto pakuotės, įskaitant pagal užsakymą spausdinamus popierinius puodelius, turi būti saugios maistui. “Rainbowcups” savo gaminius tikrina sertifikuotose laboratorijose. Todėl visi www.rainbowcups.eu siūlomi nestandartiniai popieriniai puodeliai yra saugūs liestis su maistu.

Kiek saugūs popieriniai kavos puodeliai?

Į popierinius puodelius pilstomuose karštuose skysčiuose negali būti jokių pavojingų medžiagų iš ES sąrašo. Tai vadinama migracijos testavimu. Jis atliekamas sertifikuotose laboratorijose ir yra svarbiausias testas vartotojo požiūriu. Visi nestandartiniai popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, turi atitikti tokius reikalavimus.

Ar popieriniai puodeliai yra sveiki?

Gėrimas iš firminių popierinių puodelių nedaro jokio poveikio sveikatai. Visi tinkinti popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, spausdinami su maistu besiliečiančiais dažais ir griežtai tikrinami sertifikuotose laboratorijose, siekiant nustatyti, ar jie yra saugūs maistui pagal ES reglamentus.

Ar saugu gerti iš popierinių puodelių?

Taip. “Rainbowcups” savo gaminius (kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu) tikrina sertifikuotose laboratorijose, o vienas iš šių bandymų – migracijos bandymas. Tikrinama, ar į puodelius supilto karšto skysčio sudėtyje yra pavojingų medžiagų iš ES nurodyto sąrašo likučių.

Ar popieriniai kavos puodeliai jums kenkia?

Mums nėra žinoma apie jokį poveikį sveikatai, ir tai tikriausiai susiję su griežtomis Europos Sąjungos taisyklėmis dėl maisto pakuočių saugos. Visi užsakomieji popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, spausdinami su maistu besiliečiančiais dažais ir yra griežtai išbandyti trečiosios šalies sertifikuotose laboratorijose.

Ar popieriniai puodeliai karštiems gėrimams yra saugūs?

Taip. Pagal ES taisykles pagal užsakymą pagaminti popieriniai puodeliai turi būti saugūs maistui. ” Rainbow cups” savo nestandartinius popierinius puodelius tikrina sertifikuotose laboratorijose. Todėl visi pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti www.rainbowcups.eu, yra saugūs maistui, įskaitant karštus gėrimus, pavyzdžiui, arbatą ar kavą.

Ar galite naudoti popierinius puodelius karštiems gėrimams?

Taip. Visi vaivorykštiniai puodeliai yra pritaikyti karštiems gėrimams. Jie pagaminti iš popieriaus, kuris 15 minučių atlaiko 95 °C temperatūros karštą vandenį – tai yra rinkos standartas. Tačiau, atsižvelgiant į naudotojo patogumą, geriausia naudoti popierinius puodelius su terminėmis sienelėmis, kurių galima įsigyti adresu www.rainbowcups.eu.

Ar galima karštus gėrimus pilstyti į popierinius puodelius?

Taip, galite. Visi vaivorykštiniai popieriniai puodeliai puikiai tinka karštiems gėrimams. Popierius, iš kurio jie pagaminti, gali atlaikyti 15 minučių 95 °C temperatūros karšto vandens – tai rinkos standartas. Tačiau geriausia pirkti popierinius puodelius su termo sienelėmis iš rainbowcups, nes jie geriausiai izoliuoja šilumą.

Ar saugu gerti kavą popieriniuose puodeliuose?

Kavą galite drąsiai gerti iš firminių popierinių puodelių. Visi pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, yra patikrinti sertifikuotose laboratorijose dėl maisto saugos. Vienas iš bandomųjų skysčių yra kava arba atskiestas actas, kuris yra dar rūgštesnis skystis nei pati kava ar arbata.

Ar saugu gerti arbatą popieriniuose puodeliuose?

Taip – arbatą galite saugiai gerti iš popierinių puodelių. Visi pagal užsakymą pagaminti popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, yra patikrinti dėl maisto saugos trečiosios šalies sertifikuotose laboratorijose pagal ES reikalavimus. Vienas iš bandymams naudojamų skysčių yra kava arba atskiestas actas, kuris yra daug rūgštesnis skystis nei pati arbata ar kava.

Ar popieriniuose puodeliuose yra BPA?

Ne. BPA yra įtrauktas į ES pavojingų medžiagų sąrašą ir Europos Sąjungoje jo neleidžiama naudoti su maistu besiliečiančiose pakuotėse. Todėl vaivorykštės puodeliuose gaminamuose pritaikytuose popieriniuose puodeliuose ar spausdintiniuose plastikiniuose puodeliuose jo nėra.

Firminiai popieriniai puodeliai ir aplinka

Ar popieriniai puodeliai yra ekologiški?

Jokie vienkartiniai gaminiai nėra ekologiški, tačiau, atsižvelgiant į tai, iš ko jie pagaminti, gali būti lengviau ar sunkiau juos perdirbti ar kompostuoti. Ekologiškus popierinius puodelius su PLA pamušalu reikia sudėti į atliekų kompostavimo įrenginį, o ekologiškiems popieriniams puodeliams iš vaivorykštės puodelių, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, su vandens pagrindo pamušalu to daryti nereikia.

Ar popieriniai puodeliai naudingesni aplinkai?

Į klasikinius popierinius puodelius su PE pamušalu patenka šimtus kartų mažiau plastiko nei į plastikinius puodelius. Jei pasirinksite ekologiškus popierinius puodelius iš vaivorykštės puodelių su vandens pagrindo barjeru, jie yra gana ekologiški, nes juose nėra plastiko. Vis dėlto dėl popierinių puodelių su PLA pamušalu kyla šiek tiek ginčų, nes PLA yra augalinės kilmės ir gali būti sudaromas, tačiau ES SUP direktyvoje jis traktuojamas taip pat, kaip ir plastikas.

Ar popieriniai puodeliai kenkia aplinkai?

Jokie vienkartiniai gaminiai nėra tikrai ekologiški, todėl geriausia naudoti savo puodelį, tačiau tai ne visada įmanoma. ES žiedinės ekonomikos direktyvos padeda užtikrinti, kad tokie pakavimo produktai, kaip ekologiški popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, būtų kuo tvaresni, nes jie yra biologiškai skaidūs.

Kokie puodeliai yra biologiškai skaidūs?

Yra dviejų tipų biologiškai skaidžių pritaikytų popierinių puodelių – su PLA (augalinės kilmės polilacto rūgšties) pamušalu ir su vandens pagrindo barjeru. Ekologiški popieriniai puodeliai su PLA pamušalu turi būti kompostuojami atliekų kompostavimo įrenginyje, o ekologiški popieriniai puodeliai su vandens pagrindo pamušalu, kuriuos galima įsigyti svetainėje www.rainbowcups.eu, – ne.

Iš ko pagaminti ekologiški puodeliai?

Kaip suprantame iš ES SUP direktyvos, popieriniai puodeliai su PLA įdėklu nėra ekologiški, nes ant jų reikia spausdinti logotipą “gaminyje yra plastiko”, nors PLA yra augalinės kilmės. Tai šiek tiek prieštaringas klausimas, tačiau nusprendėme naudoti vandens pagrindo barjerą savo pritaikytuose popieriniuose puodeliuose, kuriuos galima rasti svetainėje www.rainbowcups.eu.

Iš ko gaminami tvarūs kavos puodeliai?

Jei apibrėžiame tvarumas naudojant atsinaujinančius išteklius, tada PLA linas (augalinės kilmės polilaktino rūgštis) ekologiški popieriniai puodeliai ir pritaikyti popieriniai puodeliai su vandens pagrindo barjeru yra tvarūs, tačiau tik vandens pagrindo barjero ekologiški popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti www.rainbowcups.eu paprastai nereikia spausdinti vėžlio logotipo (gaminyje yra plastiko), kurio reikalauja ES SUP direktyva gaminiams, kurių sudėtyje yra PLA.

Kuris vienkartinis puodelis geriausiai tausoja aplinką?

Geriausi aplinkai vienkartiniai puodeliai – tai vandens barjero pagrindu pagaminti biologiškai skaidūs popieriniai puodeliai, kuriuos galima įsigyti www.rainbowcups.eu. Jie nepalyginami su plastikiniais puodeliais ir juos daug lengviau perdirbti nei PLA puodelius, nes jų nereikia kompostuoti specialioje įmonėje.

Koks puodelis yra ekologiškiausias?

Ekologiškiausiame popieriniame puodelyje naudojama vandens pagrindo užtvara. Jis geresnis už popierinį puodelį su PLA pamušalu, nes jo nereikia kompostuoti specialioje įmonėje. Vandens pagrindo barjerinių biologiškai skaidžių pritaikytų popierinių puodelių galite įsigyti adresu www.rainbowcups.eu.

Ar popieriniai puodeliai geriau nei plastikiniai?

Biologiškai skaidūs popieriniai puodeliai su vandens pagrindo pamušalu yra naudingesni aplinkai nei plastikiniai puodeliai, nes juose nesusidaro mikroplastiko. Ekologiškus popierinius puodelius su individualia spauda galite įsigyti adresu www.rainbowcups.eu.

Ar popieriniai puodeliai blogesni už plastikinius?

Biologiškai skaidūs popieriniai puodeliai su vandens pagrindo pamušalu yra naudingesni aplinkai nei plastikiniai puodeliai, nes juose nesusidaro mikroplastiko. Kita vertus, plastikiniai puodeliai perdirbami lengviau nei biologiškai nesuyrantys popieriniai puodeliai, tačiau firminių ekologiškų popierinių puodelių galite įsigyti www.rainbowcups.eu.

Kaip perdirbti popierinius puodelius?

Spausdinti popieriniai puodeliai yra vienkartinių puodelių, pagamintų iš popieriaus, rūšis. Paprastai jos būna išklotos plastiku, PLA arba vandens pagrindo tirpalais, kad būtų atsparios vandeniui. Popierių galima perdirbti, tačiau plastikinį įdėklą sunku perdirbti, nes jį reikia atskirti nuo popieriaus pluošto. Todėl geriausia rinktis ekologiškus popierinius puodelius, kuriuos galima rasti svetainėje www.rainbowcups.eu.

Kaip galima perdirbti popierinius puodelius?

Tai dažniausiai priklauso nuo vietos taisyklių. Geriausia pasiteirauti atliekų tvarkymo įmonėje arba patikrinti jų svetainę. Jei turite galimybę rinktis, visada pirkite biologiškai suyrančio popieriaus puodelius, pavyzdžiui, svetainėje www.rainbowcups.eu, nes jie yra saugesni aplinkai.

Kokio tipo puodeliai gali būti perdirbami?

Pagal ES taisykles visų rūšių pakuotės, įskaitant spausdintus popierinius puodelius ir spausdintus plastikinius puodelius, turi būti perdirbamos. Visi popierinių puodelių gamintojai, tokie kaip rainbowcups, turi mokėti atliekų naudojimo organizacijai už pagamintų pakuočių kiekį pagal jų svorį, o ši organizacija iš perdirbimo įmonių perka tam tikrų rūšių surinktų atliekų dalis.

Toliau skaitykite šį galutinį ekspertų vadovą apie tai, kaip pasirinkti, užsakyti ir suprojektuoti pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius