Firminių popierinių puodelių palyginimas

Šiame firminių popierinių puodelių palyginime galite pamatyti skirtumus tarp daugelio pagal užsakymą atspausdintų popierinių puodelių ir pritaikytų plastikinių puodelių tipų.

Pažiūrėkite, kaip skirtingi popieriniai puodeliai gali būti lyginami su pagal užsakymą atspausdintais plastikiniais PET puodeliais. Rasite, kurie pagal užsakymą spausdinti popieriniai puodeliai geriausiai atitinka jūsų poreikius ar naudojimo scenarijų pagal jų šilumos izoliaciją, spaudos spalvų sodrumą ar kainą. Šio nestandartinių popierinių puodelių palyginimo apačioje rasite nuorodas į atitinkamus kiekvienos rūšies gaminius.

PUODELIO TIPAS

SW – Vienos sienelės popieriniai puodeliai

DW – Dvigubos sienelės rankovė Popieriniai puodeliai

TW – Dvigubos sienelės su šilumine izoliacija Popieriniai puodeliai

PET/rPET/PLA – plastikiniai puodeliai

Paveikslėlis

Branded PET plastic cup

Aprašymas

SW” – iš vieno sluoksnio popieriaus pagamintas vienos sienelės firminis popierinis puodelis – pasižymi mažiausia šilumos izoliacija. Jame yra gražus pusiau matinio atspaudo raštas. Spalvos yra daug mažiau sodrios nei kitų puodelių. Tai tipiškas puodelis vandeniui arba sultims, dažniausiai naudojamas vandens dalytuvuose. Tai pigiausias puodelis, taip pat iš visų puodelių daugiausiai pakuočių telpa į vieną euro padėklą, todėl šiuos puodelius taip pat ekonomiškiausia transportuoti.

DW – pagal užsakymą atspausdintas vienos sienelės popierinis puodelis, pagamintas iš dvigubo suklijuoto popieriaus sluoksniovidutinė šilumos izoliacija. Labai gerai atrodantis blizgus spausdinimas, ryškios spalvos, kokybė panaši į nuotrauką. Populiariausias puodelis, naudojamas reklamos ar rinkodaros kampanijoms , kartais naudojamas ir kavai išsinešti. Dėl standžių sienelių jie gali sus iklijuoti. Klientai vertina standžias sieneles ir puikų kainos ir kokybės santykį.

TW – pagal užsakymą pagamintas dvigubos sienelės puodelis iš dvigubo popieriaus sluoksnio, kuris geriausiai izoliuoja šilumą – tarp dviejų popieriaus lapų yra maždaug 1-2 mm storio oro kišenė. Apačioje yra maždaug 12 mm aukščio nespausdinta balta “pėda”. Aukštos kokybės blizgus spausdinimas, ryškios spalvos, kokybė kaip paveikslėlyje. Tipiškas kavos išsinešimui puodelis. Šie puodeliai vertinami dėl aukštos kokybės ir geriausios šilumos izoliacijos tarp tų, kurie labiausiai vertina klientų pasitenkinimą.

PET/rPET/PLA – pagal užsakymą atspausdintas skaidraus plastiko puodelis. Spausdinimo parinktys priklauso nuo užsakyto kiekio. rPET yra aukštos kokybės perdirbtas plastikas. Jis yra skaidriausias, skaidriausias, o jo paviršius lygiausias. Be to, tai pats tvirčiausias puodeliuose naudojamas plastikas. Dažniausiai naudojami baruose ir sporto studijose limonadams, kokteiliams ir šviežioms sultims, kad būtų matyti, kas yra puodelio viduje, o jo turinys nebūtų per karštas.

Paraiškos

Įmonės – puodeliai vandens dalytuvams, sultys.

Reklama – produktų mėginių ėmimas, renginiai, piknikai.

Reklama – mugės, konferencijos, produktų mėginių ėmimas.

Kavinė, kepykla, baras, viešbutis, konditerija – kava, arbata.

Baras, sporto salė – limonadas, kokteilis, šviežios sultys, kokteilis, latte, alus.

Maksimali gėrimų temperatūra

95 ⁰C

95 ⁰C

95 ⁰C

60 ⁰C

Medžiagų sluoksniai

Vienas sluoksnis iš PE/PLA/vandens pagrindu padengto popieriaus.

Suklijuojami du PE/PLA/vandens pagrindu dengto popieriaus sluoksniai.

Du PE/PLA/vandens pagrindu dengto popieriaus sluoksniai, tarp kurių yra oro kišenė.

Vienas sluoksnis iš PET, PLA arba rPET plastiko, t. y. perdirbto PET.

Šilumos izoliacija

Pristatymo išlaidos

Kaina

Produktų nuorodos

Patikrinkite kitus “RainbowCups” siūlomus produktus

 

RainbowCups” siūlo ne tik pagal užsakymą atspausdintus popierinius puodelius, bet ir pagal užsakymą atspausdintą porcijinį cukrų, ekologiškus pluošto dangtelius popieriniams puodeliams, medines kavos maišykles ir kitus priedus. Visus šiuos gaminius galima atspausdinti su jūsų prekės ženklo spalvomis ir logotipais, todėl jūsų verslui siūlomas išbaigtas, ekologiškas sprendimas. Taip pat galime perimti jūsų individualizuotų popierinių puodelių grafinį dizainą, nes jau turime nemažai patirties. Tiesiog pasakykite mums, apie ką svajojate, ir mes pasirūpinsime, kad tai išsipildytų.

Toliau skaitykite šį galutinį ekspertų vadovą apie tai, kaip pasirinkti, užsakyti ir suprojektuoti pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius