Atsisiųsti pasirinktinį popierinio puodelio dizaino šabloną pdf

NEMOKAMAS pasirinktinio popierinio puodelio dizaino šablonas pdf

 

 

PASPAUDĘ ČIA atsisiųsite visus naujausius popierinių puodelių dizaino nemokamus šablonus pdf ir maketus viename dideliame ZIP faile (~150 MB!)

iš rainbowcups, į kurį įeina visi toliau išvardyti pasirinktiniai spausdinti popieriniai puodeliai maketas pdf, ekologiški popieriniai puodeliai su logotipu šablonai pdf, personalizuoti ledų puodeliai maketas pdf, pritaikyti PET puodelių šablonai pdf ir firminiai spausdinti cukraus šablonai ir maketas pdf.

Būtinai laikykitės visų popierinių puodelių dizaino gairių, nurodytų kiekvieno gaminio antrame kiekvieno pdf šablono ar maketo puslapyje. Kurdami dizainą būtinai perskaitykite ” The Ultimate Guide to Designing Branded Paper Cups for Your Business ” ir patikrinkite dizainą pagal ” Kaip patikrinti firminio popierinio puodelio grafinį dizainą?

Salotų popieriniai puodeliai pagal užsakymą spausdinti dizaino maketą pdf ir dizaino pdf šabloną

Porcijinis “Sugar” pasirinktinės spaudos dizaino šablonas pdf ir dizaino maketas

Tegul RainbowCups pasiruošti grafinį dizainą

 

RainbowCups” siūlo ne tik pagal užsakymą atspausdintus popierinius puodelius, bet ir pagal užsakymą atspausdintą porcijinį cukrų, ekologiškus pluošto dangtelius popieriniams puodeliams, medines kavos maišykles ir kitus priedus. Visus šiuos gaminius galima atspausdinti su jūsų prekės ženklo spalvomis ir logotipais, todėl jūsų verslui siūlomas išbaigtas, ekologiškas sprendimas. Taip pat galime perimti jūsų individualizuotų popierinių puodelių grafinį dizainą, nes jau turime nemažai patirties. Tiesiog pasakykite mums, apie ką svajojate, ir mes pasirūpinsime, kad tai išsipildytų.

Toliau skaitykite šį galutinį ekspertų vadovą apie tai, kaip pasirinkti, užsakyti ir suprojektuoti pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius