Aplinkos tvarumas

rainbowcups daro aplinkos tvarumui?

“Rainbowcups” svarbus aplinkos tvarumas. Būdami atsakinga įmonė, esame žaliojo taško (Der Grüne Punkt) perdirbimo sistemos dalis ir dalyvaujame renkant perdirbimui tinkamas medžiagas. Kasmet didiname surenkamų ir perdirbamų gaminių procentinę dalį.

Kiekvieną dieną stengiamės didinti perdirbtos žaliavos, pavyzdžiui, rPET, t. y. perdirbtas PET plastikas, taip pat medžiagos, pagamintos iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, PLA arba CPLA, kuris yra termoplastinis poliesteris, gaunamas kondensuojant ir kristalizuojant pieno rūgštį. PLA paprastai gaminamas iš fermentuoto augalinio krakmolo, pavyzdžiui, kukurūzų, manijokų, cukranendrių ar cukrinių runkelių masės. Kadangi jis pagamintas iš 100 % atsinaujinančių išteklių, taip pat yra biologiškai skaidus ir kompostuojamas.

Labiausiai aplinkai kenksmingus gaminius pakeičiame aplinkai draugiškomisversijomis. Iš savo pasiūlos pašalinome plastikinius šiaudelius ir kavos maišiklius, nes jie labiausiai kenkė aplinkai. Neseniai savo pasiūlą papildėme kompostuojamais pluoštiniais dangteliais, pagamintais iš popieriaus masės.

Siekdami aplinkosauginio tvarumo, nuolat didiname gaminių, pagamintų iš biologiškai skaidžių ir kompostuojamų medžiagų pagal standartą EN 13432:2002, skaičių.

Pirmenybę teikiame FSC arba PEFC sertifikuotiems popieriaus tiekėjams, nes norime, kad mūsų naudojamas popierius būtų pagamintas iš atsakingai tvarkomų miškų medienos.

Mūsų BIO popieriniuose puodeliuose vietoj PLA naudojamas naujas vandens pagrindo barjeras, todėl pagal bendrą SUP direktyvos supratimą,
jums nereikia naudoti logotipo “plastikas gaminyje”.
tačiau norėdami būti 100 % tikri, patikrinkite savo nacionalines taisykles.

Šią ekologišką transformaciją galima dar labiau išplėsti savo pirkimo sprendimais! Padarykime tai kartu!