Pagrindinis vadovas, kaip kurti firminius popierinius puodelius savo verslui

Pagrindinis vadovas, kaip kurti firminius popierinius puodelius savo verslui

Ieškote būdo, kaip reklamuoti savo prekės ženklą ir išsiskirti iš konkurentų?

Firminiai popieriniai puodeliai yra puikus sprendimas įvairaus dydžio įmonėms, nes jie yra kokybiškas ir ekonomiškas būdas pasiekti tikslinę auditoriją. Individualiai atspausdinti popieriniai puodeliai yra puikus būdas reklamuoti savo prekės ženklą ir patogus, ekologiškas sprendimas jūsų klientams. Šiame straipsnyje aprašysime pagrindinius žingsnius, kaip sukurti tobulus firminius popierinius puodelius, kurie padės jūsų verslui sėkmingai veikti.

Suprasti firminių popierinių puodelių svarbą

Prieš pradedant dizaino procesą, svarbu suprasti firminių popierinių puodelių svarbą. Šie puodeliai ne tik padeda reklamuoti jūsų prekės ženklą, bet ir, palyginti su plastikiniais puodeliais, yra ekologiškesni.

Kas yra prekės ženklas ir kodėl jis toks svarbus?

 

Neabejotina, kad šiandieniniame verslo pasaulyje prekės ženklo kūrimas yra gyvybiškai svarbus. Stiprus prekės ženklas gali padėti pritraukti naujų klientų, ugdyti esamų klientų lojalumą ir išsiskirti iš konkurentų. Tačiau kas yra prekės ženklo kūrimas ir kodėl jis toks svarbus?

Paprasčiau tariant, prekės ženklo kūrimas – tai procesas, kurio metu sukuriamas ir išlaikomas unikalus jūsų įmonės identitetas. Šis identitetas turėtų atsispindėti visuose elementuose, pradedant logotipu ir svetainės dizainu, baigiant tuo, kaip atsiliepiate telefonu ir bendraujate su klientais. Stiprus prekės ženklas privers žmones prisiminti jūsų įmonę ir susieti su ja teigiamas savybes.

Yra keletas priežasčių, kodėl prekės ženklo kūrimas yra toks svarbus. Pirma, kaip minėta pirmiau, tai gali padėti pritraukti naujų klientų. Žmonės yra labiau linkę bendradarbiauti su įmone, kurią atpažįsta ir apie kurią jaučia teigiamus jausmus. Prekės ženklas taip pat gali padėti didinti klientų lojalumą; prekės ženklu pažymėti produktai paprastai sukelia daugiau lojalumo nei bendriniai. Galiausiai prekės ženklo kūrimas gali padėti išskirti jūsų verslą iš konkurentų. Perpildytoje rinkoje stiprus prekės ženklas gali lemti skirtumą tarp sėkmės ir nesėkmės.

Kaip matote, prekės ženklo kūrimas yra labai svarbus bet kuriai įmonei, kuri nori sėkmingai veikti šiuolaikinėje rinkoje. Jei neinvestuojate į prekės ženklo kūrimą, paprasčiausiai nedarote pakankamai, kad augintumėte savo verslą. Popieriniai puodeliai, pažymėti jūsų logotipu, yra puikus būdas pradėti kurti stiprų jūsų įmonės prekės ženklo identitetą.

Kaip kurti Individualizuotus popierinius puodelius?

Ko vengti kuriant firminius popierinius puodelius?

Popieriniai puodeliai yra populiarus kavinių, kepyklų, viešbučių ir kitų įmonių pasirinkimas. Firminiai popieriniai puodeliai gali padėti padidinti jų prekės ženklo žinomumą ir ugdyti klientų lojalumą. Individualiai atspausdintus popierinius puodelius taip pat galima naudoti specialiems renginiams, pavyzdžiui, parodoms, sporto renginiams ar konferencijoms, reklamuoti. Jie yra nebrangūs ir vienkartiniai, todėl patogūs keliaujantiems klientams. Popierinius puodelius galima pažymėti logotipu ar kitais dizaino elementais, kurie padeda reklamuoti verslą.

Jei jus domina nestandartinių popierinių puodelių dizainas, reikia nepamiršti kelių dalykų.

Pirmiausia nuspręskite, kokio dydžio puodelio jums reikia. Standartiniai dydžiai yra 8 oz arba 200 ml (mažos), 12 oz arba 300 ml (vidutinės) ir 16 oz arba 400 ml (didelės).

Tada pasirinkite popierinio puodelio tipą. Galite rinktis vienos sienelės popierinį puodelį (geriausiai tinka vandeniui), kurio visas paviršius padengtas spauda, arba dvigubos sienelės popierinį puodelį su termoizoliacija (geriausiai tinka kavai ar arbatai), kurio apačia yra tarsi nespausdinta. Būtinai patikrinkite mūsų firminių popierinių puodelių palyginimą.

Tada pasirinkite popierinių puodelių spalvą, kuri papildytų jūsų dizainą. Galiausiai pagalvokite, kokio dizaino norite. Paprastai ant firminių popierinių puodelių geriausiai tinka paprastas vienos ar dviejų spalvų dizainas. Tačiau jei turite sudėtingesnį dizainą, būtinai naudokite aukštos kokybės spausdinimo metodus, kad jūsų dizainas atrodytų puikiai.

Kai nuspręsite dėl šių detalių, atsisiųskite tinkamą šabloną iš čia Pasirinktinio popierinio puodelio dizaino šablonas pdf arba iš gaminio puslapio ir galite pradėti kurti savo pasirinktinį popierinį puodelį, vadovaudamiesi visais jame pateiktais nurodymais!

Į bet kokią gerą kavinės rinkodaros strategiją turėtų būti įtraukti firminiai popieriniai puodeliai.

Vis dėlto yra keletas dalykų, kurių reikėtų vengti kuriant pagal užsakymą atspausdintus popierinius puodelius.

Pirma, atsispirkite norui persistengti kuriant prekės ženklą. Per daug logotipų arba per daug firminių elementų gali lemti, kad spausdintas popierinis puodelis atrodys užimtas ir perkrautas.

Antra, venkite naudoti įmantrius raštus ar mažą tekstą. Nepamirškite, kad žmonės laikys pagal užsakymą pagamintą popierinį puodelį, todėl norite, kad jūsų dizainas būtų paprastas ir lengvai įskaitomas iš tolo.

Trečia, neapvyniokite ilgo teksto ar logotipų aplink savo pasirinktinį popierinį puodelį, nes niekas jo neatsivers, kad perskaitytų. Kurdami ant plokščio šablono nepamirškite, kad vien dėl to, jog popierinis puodelis yra apvalus, iš pirmo žvilgsnio matoma tik 1/3 šablono.

Galiausiai nepamirškite nenaudoti per daug rašalo. Norite, kad jūsų dizainas trauktų akį, bet nenorite, kad jis būtų neryškus ar neįskaitomas. Tai ypač svarbu kuriant vienos sienelės popierinių puodelių dizainą, kai nėra antro aukščiausios kokybės blizgaus popieriaus sluoksnio (kaip dviejų sienelių popieriniuose puodeliuose), kuris daug geriau sugeria dažus ir neturi tokių problemų.

Įsitikinkite, kad išsamiai perskaitėte mūsų ekspertų vadovą apie tai, kaip patikrinti firminio popierinio puodelio grafinį dizainą?

Vadovaudamiesi šiomis paprastomis gairėmis, galite sukurti pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius, kurie bus ir patrauklūs akiai, ir funkcionalūs, todėl padės reklamuoti jūsų prekės ženklą.

Pagrindinės prekės ženklu pažymėtų popierinių puodelių projektavimo aplinkybės

Kuriant firminius popierinius puodelius, svarbu atsižvelgti į šias aplinkybes:

1. Atsižvelkite į tvarumą, todėl naudokite ekologiškus popierinius puodelius

Be to, kad reklamuojate savo prekės ženklą, taip pat svarbu atsižvelgti į firminių popierinių puodelių poveikį aplinkai. Apsvarstykite galimybę vietoj tradicinių popierinių puodelių naudoti perdirbtas medžiagas arba biologiškai skaidžias ir kompostuojamas alternatyvas, kad sumažintumėte savo poveikį aplinkai. Ekologiškų popierinių puodelių pasirinkimas taip pat turi įtakos dizainui. Priklausomai nuo to, kokius puodelius pasirinksite, turėsite naudoti arba nenaudoti logotipą “Plastikas gaminyje” (negyvo vėžlio logotipą), kuris pagal SUP direktyvą privalomas ES gaminiams, kurių sudėtyje yra plastiko. Todėl pasirinkę ekologiškus popierinius puodelius, savo prekės ženklą ir gaminius padarysite patrauklesnius aplinką tausojantiems klientams. Daugiau informacijos apie tvarius ir ekologiškus rainbowcups popierinių puodelių sprendimus rasite mūsų aplinkosauginio tvarumo tinklalapyje.

plastic in product logo SUP directive rainbowcups custom printed paper cups

2. Pasirinkite aukštos kokybės spausdinimo metodus

Norint užtikrinti, kad firminiai popieriniai puodeliai atrodytų profesionaliai ir ilgai išliktų, svarbu pasirinkti aukštos kokybės spausdinimo būdą. Populiariausi spaudos būdai yra ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, fleksografinė spauda, tampografinė spauda ir šilkografija. Kiekvienas iš šių metodų turi savų privalumų ir apribojimų, todėl svarbu pasirinkti tinkamą jūsų poreikiams. ” Rainbow Cups” naudojame tik pirmuosius du spausdinimo būdus, nes jie užtikrina geriausią popierinių puodelių spausdinimo kokybę iš visų galimų spausdinimo būdų.

printing methods colour checking branded paper cups
customised branded paper cups for coffee and cutom printed ice cream cups from rainbowcups
custom designed paper coffee cups with own logo print from rainbowcups

3. Pasirinkite tinkamo dydžio ir tipo pagal užsakymą pagamintus popierinius puodelius ir kitus pagal užsakymą atspausdintus gaminius, pvz., atspausdintus cukraus ar skaidrius puodelius.

Jūsų firminių popierinių puodelių dydis ir tipas (SW/DW/TW) turės didelę įtaką jų bendrai išvaizdai ir funkcionalumui. Rinkdamiesi tinkamo dydžio ir tipo puodelius atsižvelkite į tikslinę auditoriją ir gėrimų, kuriuos tieksite, tipą. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti skirtingų dydžių ir tipų puodelius skirtingiems gėrimams, pavyzdžiui, mažesnius puodelius espreso kavai, o didesnius – kavai. Puodelio tipas daugiausia priklauso ir nuo gėrimo. Karštiems gėrimams geriausiai tinka TW popieriniai puodeliai, o šaltiems gėrimams ar tiesiog vandeniui – SW popieriniai puodeliai. Limonadui, alui, kokteiliui, burbuliukų arbatai, šviežioms sultims ar bet kokiam kitam gėrimui, kuris turi būti matomas, geriausiai tiks skaidrūs PET puodeliai. Norėdami rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį puodelio tipą, peržiūrėkite mūsų pritaikytų popierinių puodelių palyginimo puslapį.

rainbowcups branded paper cup empty grphic design template
rainbowcups branded paper cup template custom print paper cup template

4. Popierinių puodelių ir kitų pagal užsakymą spausdinamų gaminių dizaino šablonai

Kad spausdintų popierinių puodelių grafinio dizaino procesas būtų paprastesnis, “rainbowcups” siūlo nemokamus dizaino šablonus. Šiuos PDF šablonus galima lengvai pritaikyti pagal savo prekės ženklo spalvas ir logotipus, todėl paprasta sukurti profesionaliai atrodantį dizainą. Šiuose popierinių puodelių dizaino šablonuose pateikiamos visos gairės ir techniniai reikalavimai, taip pat paprastas būdas patikrinti baigtą dizainą ir tai, kaip jis atrodys ant puodelio. Juos tikrai verta patikrinti.

Ekologiški pasirinktiniai popieriniai puodeliai iš “RainbowCups

Tvarumas yra svarbiausias prioritetas
Rainbow Cups
todėl savo gaminiuose naudoja tik ekologiškas medžiagas, įskaitant perdirbtas ir biologiškai skaidžias medžiagas.

Sužinokite daugiau apie mūsų įsipareigojimą siekti tvarumo

.

eco-friendly sustainable paper cups with green dot logo

Sėkmingo firminio popierinio puodelio dizaino patarimai

Norėdami užtikrinti, kad jūsų firminių popierinių puodelių dizainas būtų veiksmingas ir profesionalus, atsižvelkite į šiuos patarimus:

custom printed paper cup with company logo rainbowcups

1. Pradėkite savo nestandartinių popierinių puodelių dizaino kelionę nuo aiškios prekės ženklo tapatybės.

Prieš pradedant kurti firminius popierinius puodelius, svarbu aiškiai suprasti savo prekės ženklo identitetą. Tai apima jūsų įmonės logotipą, spalvas ir pranešimus, taip pat bet kokius papildomus vaizdus ar grafiką, kuriuos norite pateikti ant popierinių puodelių. Aiškus prekės ženklo identitetas užtikrins, kad jūsų popieriniai puodeliai atitiktų visas jūsų rinkodaros pastangas, ir padės sukurti vientisą ir įsimintiną jūsų verslo įvaizdį. Tai padės sustiprinti jūsų prekės ženklo identitetą ir padaryti popierinius puodelius lengvai atpažįstamus.

bespoke paper cups with custom printed logo rainbowcups

2. Apsvarstykite savo tikslinę auditoriją

Kuriant firminius popierinius puodelius būtina nepamiršti tikslinės auditorijos. Kokio tipo klientus norite pritraukti ir koks dizainas jiems patiks?

3. Naudokite ryškias spalvas ir akį traukiančią grafiką

Kad jūsų firminiai popieriniai puodeliai išsiskirtų, svarbu naudoti ryškias spalvas ir akį traukiančią grafiką. Apsvarstykite galimybę naudoti savo prekės ženklo spalvas ir logotipą, taip pat papildomus paveikslėlius ir grafiką, kurie padės reklamuoti jūsų prekės ženklą ir būti pastebėtiems. Tačiau kartu nepamirškite…

rainbowcups double wall branded paper cup colourful

4. Laikykitės paprastumo

Nors norite, kad firminiai popieriniai puodeliai trauktų akį, taip pat svarbu, kad dizainas būtų paprastas. Dėl per daug spalvų, paveikslėlių ar grafikos jūsų puodeliai gali atrodyti perkrauti ir sunkiai įskaitomi. Toks puodelis gali būti pribloškiantis ir atitraukti dėmesį nuo jūsų prekės ženklo žinutės. Švarus ir paprastas dizainas dažnai yra veiksmingiausias. Kaip dažnai būna, taip ir šiuo atveju, “mažiau yra daugiau” yra teisingas požiūris. Peržiūrėkite mūsų portfelį ir pasisemkite įkvėpimo iš kitų klientų dizaino.

custom printed paper cups with own logo rainbowcups

Išvada

Firminių popierinių puodelių dizainas – puikus būdas reklamuoti savo prekės ženklą ir pasiūlyti klientams patogų, ekologišką sprendimą. Atsižvelgdami į pagrindinius aspektus ir patarimus, galite sukurti dizainą, kuris tiksliai atspindėtų jūsų prekės ženklo įvaizdį. Pradėkite nuo
RainbowCups
ir ženkite pirmąjį žingsnį reklamuodami savo prekės ženklą su individualiai spausdintais popieriniais puodeliais.

Gaukite firminius popierinius puodelius iš “RainbowCups

Norėdami įsigyti aukščiausios kokybės pagal užsakymą atspausdintų popierinių puodelių, kreipkitės į
RainbowCups
. Siūlome platų asortimentą
nemokamų popierinių puodelių grafinio dizaino šablonų
, ir pritaikymo parinkčių, padėsiančių jums sukurti tobulus popierinius puodelius ir kitus pritaikytus vienkartinius gaminius jūsų verslui.

Jei norite pradėti savo popierinių puodelių dizaino kelionę, naudokitės šiais
dizaino šablonus
kaip atspirties tašką. Tiesiog pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį šabloną, pridėkite savo prekės ženklą ir paveikslėlius ir galite pradėti!

Toliau skaitykite šį galutinį ekspertų vadovą apie tai, kaip pasirinkti, užsakyti ir suprojektuoti pagal užsakymą spausdintus popierinius puodelius